Doktorzy

Jeśli miałeś problemu z jakimś serwisem, czujesz się oszukany, to tu wylewaj swoje żale i ostrzegaj innych.
W tym dziale możecie przestrzec innych przed korzystaniem z jakiegoś serwisu. Jednak nie rzucajcie oskarżeń bezpodstawnie. Nie może tak być, że ktoś anonimowy (może konkurencja) powie coś niepradziwego na jakąś firmę lub osobę, a ja jako administrator będę za to odpowiadała. Niesprawdzone posty będę kasować.

Moderator: Aneta

pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Doktorzy

Post autor: pisanie »

Napisałem do kilku serwisów z prośbą o podanie szczegółów. Chyba nie jest teraz okres, w którym mają dużo pracy, bo bardzo szybko odpisali. Chciałem napisać o jednym serwisie, nie będę podawał jego nazwy, ale jak ktoś się z nim spotka, to będzie wiedział, że właśnie z nim ma do czynienia.

Otóż, osoba mi odpisująca zapewniała, że pracę będzie pisał "redaktor z tytułem naukowym doktora". Wkleiła do maila standardowy tekst, który wszystkim wysyła. Znaczy się - wszystkie prace piszą u nich doktorzy.

Proszę Państwa, to jest zwyczajnie niemożliwe. Doktor nie zadowoli się stawką 10 zł, czy nawet 15 zł za godzinę. Nie po to studiował 4 lata na studiach doktorskich, żeby zarabiać pensję minimalną. Znaczy się, serwis ten oszukuje ludzi już na wstępie. Co będzie dalej nie radzę sprawdzać. Uważajcie, jak zaczynają Wam wypisywać takie głupstwa!
kurczakimp
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 02, 2012 4:55 pm
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: kurczakimp »

rzeczywiście nie jest to zbyt ciekawa sytuacja. Uważać trzeba na wszystko i wszystkich dookoła, bo nie wiadomo na kogo można trafić w internecie.
agata32
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 23, 2012 9:11 am
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: agata32 »

czasem tak się zdarza, ale głowa do góry, może kolejna firma pomoże w uczciwy sposób. Zawsze można sprawdzić, czy takowy ktoś ma swoją siedzibę, czy tylko jest wirtualny. Nie podejmujmy pochopnych decyzji.
Adamowski
Posty: 7
Rejestracja: pt gru 29, 2017 11:41 pm
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: Adamowski »

Więc może "doktorów" lepiej unikać?
pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: pisanie »

Trudno powiedzieć. Myślę, że kilka pytań pozwoli zdemaskować oszusta. Wystarczy nawet jedno proste pytanie o temat pracy doktorskiej. Od wielu lat wszystkie tematy prac doktorskich i ich autorzy są do sprawdzenia w Internecie. Podszywanie się pod inną osobę to już byłaby gruba sprawa.
Adrianna
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 27, 2018 7:36 pm
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: Adrianna »

Dobry pomysł! W końcu podając numer konta podaje też swoje imię i nazwisko.
Student556
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 07, 2020 2:40 pm
Kontakt:

Re: Doktorzy

Post autor: Student556 »

To w sumie dość zabawne. Studia magisterskie pięć lat, doktoranckie cztery lata - żeby później zarabiać mniej niż kasjerka w Biedronce
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość