Plan pracy czy spis treści

Porady, porady, porady

Moderator: Aneta

pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Plan pracy czy spis treści

Post autor: pisanie »

Plan pracy, gdy pracy jeszcze nie ma. Gdy praca już jest, to spis treści.
Studentka
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 31, 2012 1:30 pm
Kontakt:

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: Studentka »

moim zdaniem, wszystko jest zależne, czy mamy sprecyzowany temat. Bo wtedy można zadziałać w taki oto sposób, a mianowicie albo pisać to co mamy i wiemy, albo napisać plan wedle uznania i jego się trzymać. To zależy już od tego, czego chce od nas promotor oraz jakie my mamy preferencje do działania.
agata32
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 23, 2012 9:11 am
Kontakt:

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: agata32 »

moim zdaniem, to najpierw trzeba mieć plan działania, zanim rozpocznie sie pisanie. Łatwiej jest napisać pracę, gdy ma się jakiś plan, zgodnie z którym się działa.
bogdek34
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 23, 2012 12:38 pm
Kontakt:

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: bogdek34 »

przyznam, że wolałbym najpierw przelać swoje myśli na papier, a potem dopiero stworzyć plan. Plany mnie ograniczają. Przyznam, że nie za bardzo lubię, jak me myśli mają ograniczony zasięg.
JeszczeNieWiem
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 1:55 pm

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: JeszczeNieWiem »

witam, ja rozpoczynam zawsze od przelania myśli mych na kartkę papieru, a potem układam do tego plan
Ewa22
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 1:59 pm

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: Ewa22 »

jak dla mnie to najpierw musi być plan, a potem dopiero pisanie pracy, gdyż wtedy to ułatwia pisanie i wszystko jest logiczne
WiecznyStudent
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 2:01 pm

Re: Plan pracy czy spis treści

Post autor: WiecznyStudent »

ja to uważam, że każdy powinien działać wedle własnego uznania i pisać wszystko zgodnie z tym, jak mu jest wygodniej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość