Spytaj promotora?

Porady, porady, porady

Moderator: Aneta

Aneta
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 1:15 am
Kontakt:

Spytaj promotora?

Post autor: Aneta »

Tak powinno być, ale dzisiaj promotorzy nie mają za dużo czasu dla swoich seminarzystów...
kurczakimp
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 02, 2012 4:55 pm
Kontakt:

Re: Spytaj promotora?

Post autor: kurczakimp »

myślę, że mimo wszystko promotorzy trochę mają czasu dla studentów, bo jednak im uczelnia za to płaci. Trzeba tylko, zanim sie podejmie decyzję, zastanowić się, popytać innych studentów i wybrać takiego, który jest jak najbardziej odpowiedni ze względu na tematykę i swój sposób potraktowania studenta.
patrycjaa10
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 23, 2012 12:29 pm
Kontakt:

Re: Spytaj promotora?

Post autor: patrycjaa10 »

no co Ty? Promotor musi mieć czas dla studenta, bo od tego jest. Musisz go tylko dopaść w odpowiednim momencie. Najlepiej na jakimś okienku na uczelni.
bogdek34
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 23, 2012 12:38 pm
Kontakt:

Re: Spytaj promotora?

Post autor: bogdek34 »

ja dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że trafi mi się porządny promotor i będzie pomocny w podejmowaniu decyzji odnośnie tego, jak mam pisać i jak poprawiać pracę.
Ola
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 11:55 am

Re: Spytaj promotora?

Post autor: Ola »

to można zawsze zmienić promotora na jakiegoś innego, albo zastanowić się nad tematem pracy.
Anastazja
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 12:49 pm

Re: Spytaj promotora?

Post autor: Anastazja »

często jest tak, że spotkania odbywają sie w grupach i wtedy czas ogólny, jaki jest przeznaczony na spotkania musi zostać podzielony na wszystkich uczestników
JeszczeNieWiem
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 1:55 pm

Re: Spytaj promotora?

Post autor: JeszczeNieWiem »

mnie sie wydaje, że wszystko jest uzależnione od tego, jaki to jest promotor i czy ma on czas dla swych studentów, bo jeśli ma za dużo na głowie, to nie ma co się dziwić, że nie zdąża ze wszystkim
Ewa22
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 1:59 pm

Re: Spytaj promotora?

Post autor: Ewa22 »

ja to nie miałam żadnych problemów z promotorem. Ale zaczęłam kolejny kierunek studiów i mam nadzieję, że też nie będę miała problemów z kolejnym promotorem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość