Polecamy

W tym dziale można się dzielić pozytywnymi opiniami o jakichś serwisach. Jak chcecie jakiś polecić, to właśnie tu. Liczymy na opinie użytkowników, a nie reklamy samych serwisów - takie możemy usuwać.
Jeśli jesteście zadowoleni z usług jakiegoś serwisu, to tutaj możecie o tym napisać.

Moderator: Aneta

pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Polecamy

Post autor: pisanie »

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować serwis https://pisanieprac.edu.pl/ i możemy go polecić. Szczegóły w najbliższym czasie - jak tylko Ania przygotuje raport. Polecamy i pozdrawiamy!
TomaszPrawo
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 15, 2020 8:44 am
Kontakt:

Re: Polecamy

Post autor: TomaszPrawo »

Ich strona wygląda bardzo profesjonalnie, a poradnik o pisaniu prac jest dobrze napisany. Szukam jakiegoś serwisu. Czekam na raport.
pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Re: Polecamy

Post autor: pisanie »

A więc tak - sprawdziliśmy na próbie 10 osób następujące rzeczy:

1) szybkość odpisywania na maile - najszybciej odpowiedź mieliśmy już po dwóch minutach, najpóźniej po 12 godzinach 18 minutach. Maile pisaliśmy w godzinach 9.00-18.00.
2) ceny - od 20 do 30 zł za stronę - im dłuższa praca tym cena niższa. Z tym, że w przypadku dwóch tematów serwis w ogóle nie chciał podjąć się pisania.
3) zasady rozliczeń - płatność po otrzymaniu 10 stron tekstu.
4) terminy - rozdział można otrzymać już po 5 dniach.
5) merytoryczna wartość tekstu - zamówiliśmy dwa teksty po 20 stron - jeden z pedagogiki, drugi z prawa i jest dobrze, były one na na temat, bez błędów merytorycznych.
6) plagiat - tekst z pedagogiki wykazał maksymalny PRP 12 %, tekst z prawa 31 %. Czyli jeśli chodzi o pedagogikę jest super, jeśli chodzi o prawo już jest gorzej, ale tutaj cytuje się akty prawne.

Generalnie, ocena ogólna serwisu jest bardzo dobra. Polecamy pisanie prac
Monia
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 20, 2021 1:18 pm
Kontakt:

Re: Polecamy

Post autor: Monia »

Pokierowałam się waszą opinią i jest ok. Nie zawiodłam się. Mogę polecić serwis.
pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Re: Polecamy

Post autor: pisanie »

Miła nam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość