Pomocy!

Pedagogika to wspaniała nauka. Niestety, jest mocno niedoceniana, a przecież od kadr pedagogicznych w dużej mierze zależy, jak będzie wyglądać przyszłe społeczeństwo. Może ktoś chce się ogłosić, może ktoś pochwalić lub zganić jakiś serwis piszący prace z tej dziedziny.

Moderator: Aneta

Marzena
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 03, 2019 3:22 pm
Kontakt:

Pomocy!

Post autor: Marzena »

Proszę o pomoc w zadaniu, które muszę wykonać. Proszę o przeczytanie pliku zadania i odpowiedzenie mi czy jest możliwość pomocy w napisaniu tegoż zadania.

Mam 9 podpunktów muszę wybrać jeden z nich to są punkty na niebiesko,znajdują się w załączniku następnie na czerwono są zadania do wykonania. Mnie osobiście pasowałby punkt 9 - Diagnoza problemów funkcjonowania rodziny jako środowiska wychowawczego (np. ustalenie ryzyka przemocy nad dzieckiem lub inne do wyboru).

Ta prezentacja musi zawierać w przeliczeniu na strony a4 około 12-15 stron.

Najważniejsze by były ujęte wszystkie podpunkty, które muszą się tam znajdować jak będzie potrzeba to może być więcej tekstu, jak mniej to mniej, najważniej by było wszystko ujęte.
Marzena
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 03, 2019 3:22 pm
Kontakt:

Re: Pomocy!

Post autor: Marzena »

I jeszcze dołączam wytyczne. Pomocy! Please! :roll:
zadania.pdf
(834.87 KiB) Pobrany 128 razy
pisanie
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: czw sty 19, 2012 2:44 pm
Kontakt:

Re: Pomocy!

Post autor: pisanie »

Myślę, że to się przyda - https://pracezpedagogiki.pl/prace/diagnoza.pdf
Co prawda nie jest to na punkt 9, ale na temat 8 jak najbardziej - Diagnoza dysleksji rozwojowej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość